Tu kupisz sprzęt do programu Aktywna Tablica

Firma Image Recording Solutions sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę najpopularniejszych na świecie monitorów interaktywnych SMART, tablic interaktywnych SMART, niezawodnych projektorów multimedialnych Hitachi, ekranów projekcyjnych Projecta oraz wizualizerów ELMO.

Jeśli potrzebujesz sprzęt do programu Aktywna Tablica,

złóż zapytanie:

Napisz teraz: kontakt@irs.com.pl

lub 

zadzwoń:  227522788

Dział obsługi partnerów handlowych kupujących sprzęt u nas do dalszej odsprzedaży:

Dla klientów z woj. łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego:Dla klientów z woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego:Dla klientów z woj. lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego:Dla klientów z woj. kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego
Łukasz Woźniak

 

tel. 662 025 677

l.wozniak@irs.com.pl

Rafał Ujma

 

tel. 662 025 688

r.ujma@irs.com.pl

Jacek Burdzy

 

tel. 662 025 672

j.burdzy@irs.com.pl

Marcin Czarnecki

 

tel. 662 025 676

m.czarnecki@irs.com.pl

Dział obsługi klientów końcowych z Warszawy:

Artur Gmitrzak

 

tel. kom.: 662 025 692

zapytania_artur@irs.com.pl

Adam Maryszczak

 

tel. kom.: 698 891 742

a.maryszczak@irs.com.pl

Jacek Tobiasz

 

tel. kom.: 606 499 087

zapytania_jacek@irs.com.pl

Kontakt dla klientów z południowej części woj. mazowieckiego (powiaty: miasto Radom, radomski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński, kozienicki, białobrzeski, grójecki, garwoliński, żyrardowski):

Andrzej Miszczyk

tel. kom.: 664 902 924

a.miszczyk@irs.com.pl

Comments are closed.