mTalent Trudności w pisaniu Learnetic

Specjalistyczne produkty przeznaczone do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii oraz nauki pisania i rozwijania motoryki małej

 

  • Do czego służy? Do wykorzystania na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (w tym z symptomami dysgrafii lub obniżonym napięciem mięśniowym) oraz jako narzędzie profilaktyczne przygotowujące dzieci do nauki pisania, wspomagające tradycyjną naukę pisania liter.
  • Z czego się składa? Z blisko 1000 ekranów interaktywnych, prawie 100 kart pracy, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Dla kogo? Dla terapeutów pedagogicznych i nauczycieli zajmujących się wspomaganiem sprawności w zakresie motoryki i umiejętności pisania.

 

mTalent Trudności w pisaniu to innowacyjny, a jednocześnie prosty w użyciu zestaw kształtujący poprawne nawyki w zakresie kreślenia odręcznego, a także przygotowujący rękę do trudnej, ale niezbędnej sztuki pisania. To także największy dostępny na rynku materiał ćwiczeniowy uwzględniający wiele umiejętności potrzebnych w trakcie nauki pisania, przed nią, jak i w przypadku niepowodzeń.

 

mTalent Trudności w pisaniu Learnetic [ULOTKA DO POBRANIA]

(Visited 2 611 times, 1 visits today)