Aktywna Tablica 2022 r. Monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, laptopy i komputery stacjonarne. Sprzęt do programu.

Przedstawiamy ofertę urządzeń audiowizualnych i cyfrowych do programu Aktywna Tablica 2022 r.: monitory interaktywne i tablice interaktywne SMART, lekcje i zajęcia cyfrowe w ramach specjalnych potrzeb edukacyjnych.

aktywna tablica 2022 r. - zalety monitora interaktywne SMART GX
Monitor interaktywny SMART GX – idealny na rozpoczęcie przygody z interaktywnością w szkole

Obecna edycja „Aktywnej tablicy” obejmuje zarówno publiczne, jak i niepubliczne szkoły podstawowe, ponadpodstawowe oraz specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze. Dofinansowanie jest przeznaczane na zakup sprzętu multimedialnego oraz pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Z dofinansowania na zakup sprzętu multimedialnego mogą skorzystać szkoły, które nie brały udziału w poprzedniej edycji programu (2017-2019).

Szkoły podstawowe, w których uczą się uczniowie z różnymi zaburzeniami rozwojowymi, utrudniającymi prawidłowy proces uczenia, mogą wnioskować natomiast o dofinansowanie na zakup narzędzi i pomocy dydaktycznych.

Maksymalna kwota dofinansowania z budżetu państwa na sprzęt i pomoc dydaktyczne wynosi do 14 tys. zł. Organ prowadzący musi zapewnić wkład własny finansowy lub rzeczowy w wysokości 3,5 tys. zł. W przypadku zakupu pomocy dydaktycznych oraz narzędzi do terapii dla uczniów o specjalnych potrzebach maksymalna kwota dofinansowania to 35 tys. zł przy wkładzie własnym finansowym lub rzeczowym 8 750 zł.

MEiN

(Visited 2 611 times, 1 visits today)